Senior Leadership

    • Marco Stegeman

      Managing Partner
      m.stegeman@bluefield.nu/en 06 50680667
      • Remco Koopman

        Managing Partner
        r.koopman@bluefield.nu/en 06 10511289
        • Gerard Voort

          Director
          g.voort@bluefield.nu/en 06 22 38 30 09
          • Mark Vianen

            Director
            m.vianen@bluefield.nu/en 088 707 2300
            • Arnoud Rijpstra

              Director
              a.rijpstra@bluefield.nu/en 06 46725694
              • Karim Harakeh

                Director
                k.harakeh@bluefield.nu/en 088 707 2300
                • Mark Bauhuis

                  Senior Manager
                  m.bauhuis@bluefield.nu/en 088 707 2300
                  • Maaike Oenes

                    Senior Manager
                    m.oenes@bluefield.nu/en 088 707 2300
                    • Ervin van der Meulen

                      Manager
                      e.vdmeulen@bluefield.nu/en 06 23634902
                      • Ron Hartman

                        Manager
                        r.hartman@bluefield.nu/en 088 707 2306
                        • Toon van Bergen

                          Manager
                          t.vanbergen@bluefield.nu 088 707 2300

                        Consultants

                        • Abdes Fathi

                          Business Analyst
                          a.fathi@bluefield.nu
                        • Ahmed Dira

                          Consultant
                          a.dira@bluefield.nu/en
                        • Alexis da Silva Murillo

                          Business Analyst
                          a.dasilvamurillo@bluefield.nu
                        • Amber van Deelen

                          Business Analyst
                          a.vandeelen@bluefield.nu/en
                        • Angel Brako

                          Business Analyst
                          a.brako@bluefield.nu
                        • Armando Fabris

                          Business Analyst
                          a.fabris@bluefield.nu
                        • Bas Brinkenberg

                          Consultant
                          b.brinkenberg@bluefield.nu/en
                        • Bauke Blanken

                          Business Analyst
                          b.blanken@bluefield.nu
                        • Benjamin Maas

                          Consultant
                          b.maas@bluefield.nu/en
                        • Bertram van der Aa

                          Consultant
                          b.vdaa@bluefield.nu/en
                        • Bram Lamberts

                          Business Analyst
                          b.lamberts@bluefield.nu
                        • Chris Remijn

                          Business Analyst
                          c.remijn@bluefield.nu
                        • Danny Kliffen

                          Business Analyst
                          d.kliffen@bluefield.nu/en
                        • Dennis Yeung

                          Business Analyst
                          d.yeung@bluefield.nu/en
                        • Dino Kadric

                          Consultant
                          d.kadric@bluefield.nu/en
                        • Douwe Suurd

                          Business Analyst
                          d.suurd@bluefield.nu
                        • Emile Nuijten

                          Consultant
                          e.nuijten@bluefield.nu/en
                        • Erik Hoogeboom

                          Business Analyst
                          e.hoogeboom@bluefield.nu/en
                        • Femmie van Dijk

                          Business Analyst
                          f.vandijk@bluefield.nu/en
                        • Floris Koenders

                          Consultant
                          f.koenders@bluefield.nu
                        • Frank Korthout

                          Business Analyst
                          f.korthout@bluefield.nu
                        • Gino Ramcharan

                          Consultant
                          g.ramcharan@bluefield.nu/en
                        • Hanna Knippers

                          Business Analyst
                          h.knippers@bluefield.nu/en
                        • Harm Hoekman

                          Young Professional
                          h.hoekman@bluefield.nu
                        • Hester Siesling

                          Business Analyst
                          h.siesling@bluefield.nu/en
                        • Inka Sinnige

                          Senior Consultant
                          i.sinnige@bluefield.nu/en
                        • Jan Folkertsma

                          Consultant
                          j.folkertsma@bluefield.nu/en
                        • Jasper van der Lugt

                          Business Analyst
                          j.vanderlugt@bluefield.nu
                        • Job Baalbergen

                          Business Analyst
                          j.baalbergen@bluefield.nu/en
                        • Joel Pinna

                          Consultant
                          j.pinna@bluefield.nu/en
                        • Johny Verheul

                          Business Analyst
                          j.verheul@bluefield.nu/en
                        • Kevin van Huet Lindeman

                          Business Analyst
                          k.vanhuetlindeman@bluefield.nu/en
                        • Kim de Serière du Bisournet

                          Business Analyst
                          k.deserieredubisournet@bluefield.nu
                        • Koen Ditvoorst

                          Business Analyst
                          k.ditvoorst@bluefield.nu
                        • Koen Feddes

                          Business Analyst
                          k.feddes@bluefield.nu
                        • Lindsay Wolterink

                          Business Analyst
                          l.wolterink@bluefield.nu/en
                        • Luc van Gils

                          Senior Consultant
                          l.vangils@bluefield.nu/en
                        • Luca van der Linden

                          Business Analyst
                          l.vanderlinden@bluefield.nu
                        • Luuk Fortier

                          Consultant
                          l.fortier@bluefield.nu/en
                        • Luuk Koets

                          Consultant
                          l.koets@bluefield.nu/en
                        • Martijn Bonouvrié

                          Business Analyst
                          m.bonouvrie@bluefield.nu/en
                        • Mathijs Smit

                          Business Analyst
                          m.smit@bluefield.nu
                        • Matthijs van Wijk

                          Business Analyst
                          m.vanwijk@bluefield.nu
                        • Maurits Versluis

                          Business Analyst
                          m.versluis@bluefield.nu
                        • Merel van Veen

                          Business Analyst
                          m.vanveen@bluefield.nu
                        • Milo Ronchetti

                          Business Analyst
                          m.ronchetti@bluefield.nu
                        • Nathalie Nolet

                          Business Analyst
                          n.nolet@bluefield.nu/en
                        • Nelinho Uiterloo

                          Business Analyst
                          n.uiterloo@bluefield.nu
                        • Nick Beumer

                          Business Analyst
                          n.beumer@bluefield.nu
                        • Nicky Bruyn

                          Business Analyst
                          n.bruyn@bluefield.nu/en
                        • Nursel Tat

                          Senior Consultant
                          n.tat@bluefield.nu
                        • Puk Vermeulen

                          Business Analyst
                          p.vermeulen@bluefield.nu
                        • Rafe Lommers

                          Consultant
                          r.lommers@bluefield.nu/en
                        • Reinier de Winter

                          Senior Consultant
                          r.dewinter@bluefield.nu/en
                        • Renske van de Wiel

                          Business Analyst
                          r.vandewiel@bluefield.nu/en
                        • Richard Lieberwerth

                          Senior Consultant
                          r.lieberwerth@bluefield.nu/en
                        • Rick Gijsbertsen

                          Business Analyst
                          r.gijsbertsen@bluefield.nu/en
                        • Robbert Ooms

                          Consultant
                          r.ooms@bluefield.nu/en
                        • Robert Blaak

                          Consultant
                          r.blaak@bluefield.nu/en
                        • Robert Koning

                          Business Analyst
                          r.koning@bluefield.nu
                        • Robert van Bentum

                          Consultant
                          r.vanbentum@bluefield.nu
                        • Saahra Amin

                          Business Analyst
                          s.amin@bluefield.nu
                        • Sanam Sahebali

                          Business Analyst
                          s.sahebali@bluefield.nu
                        • Sanne Timmer

                          Business Analyst
                          s.timmer@bluefield.nu
                        • Stijn Derks

                          Business Analyst
                          s.derks@bluefield.nu
                        • Stijn van de Ven

                          Business Analyst
                          s.vandeven@bluefield.nu/en
                        • Thijs Brom

                          Consultant
                          t.brom@bluefield.nu/en
                        • Thomas Jeukens

                          Business Analyst
                          t.jeukens@bluefield.nu
                        • Tim Mennen

                          Business Analyst
                          t.mennen@bluefield.nu
                        • Vikash Ramdjielal

                          Consultant
                          v.ramdjielal@bluefield.nu
                        • Wouter Adolfsen

                          Consultant
                          w.adolfsen@bluefield.nu/en
                        • Wouter Marsman

                          Business Analyst
                          w.marsman@bluefield.nu
                        • Xavier Ridderstap

                          Senior Consultant
                          x.ridderstap@bluefield.nu/en
                        • Yannick Kweens

                          Business Analyst
                          y.kweens@bluefield.nu/en
                        • Yasmin van den Anker

                          Business Analyst
                          y.vandenanker@bluefield.nu

                        HR & Recruitment

                        Business Development

                          • Tim van der Weiden

                            Manager Business Development
                            t.vdweiden@bluefield.nu/en 088 707 2300
                            • Hulya Kaya

                              Senior Accountmanager
                              h.kaya@bluefield.nu 088 707 2300
                            • Yael Potjer

                              Brand & Marketing Manager
                              y.potjer@bluefield.nu/en 088 707 2300
                              • Amir Velibekov

                                Graphic Designer
                                a.velibekov@bluefield.nu/en 088 707 2300

                              Finance & Office

                                • Björn Zwart

                                  Finance Manager
                                  b.zwart@bluefield.nu/en 088 707 2300
                                  • Linda Schuur

                                    Office Manager
                                    l.schuur@bluefield.nu/en 088 707 2300
                                    • Mareta Ramdihol

                                      Finance
                                      m.ramdihol@bluefield.nu 088 707 2300